O nás

Jsme Bee Interactive a přinášíme třetí rozměr do světa Internetu. Náš tým specialistů se zabývá tvorbou aplikací pro Internet ve 3D.

Základním cílem je pro nás představit uživatelům Internetu možnosti interaktivní zábavy a zajistit její přístupnost přímo v okně webového prohlížeče. Ukazujeme, že Internet nemusí být jen plochá knihovna textů a obrázků.

Našim klientům nabízíme originální způsoby prezentace značky, produktů či služeb tak, aby vynikly svou výjimečností a zaujaly novým podáním.

Nyní může každá webová prezentace tvořit nový virtuální svět, který skutečně láká k prozkoumání.

Internet je již dnes mnohem víc, představte si Internet ve 3D!


Co umíme

Advergaming
- tvorbu reklamních her s možností propojení se sociální sítí Facebook - propagační hra Filuta

Připravujete nový produkt, jste pořadatel společenské události nebo máte zájem připomenout svoji značku? Vyzkoušejte nový typ reklamy nejen pro Internet…

Vizualizace produktů

Chcete předvést svůj výrobek? Zobrazení produktu ve 3D umožní zákazníkům si Váš výrobek doslova „osahat“.

Vizualizace staveb

Předveďte developerský projekt jako živý. Možnost volně se procházet po připravovaných projektech nikdy nebyla dostupnější.

Vizualizace obchodních center

Nenechávejte zákazníky hledat a dejte jim více času na nákupy – vytvoříme Vám virtuální model obchodního centra s jednoduchou navigací.

Edukativní hry

Nejen slovíčka, pravidla silničního provozu, ale i například firemní procesy je třeba dostat do hlavy. Zkuste naše učení hrou!Bee3D s.r.o.


Bee3D s.r.o. byla založena na konci roku 2013. Specializuje se na vývoj v technologii Unity 3D – především na aplikace pro Unity Web Player, které jsou spustitelné přímo ve webových prohlížečích.

V současné době se zaměřuje na rozvoj produktu EasyCargo. Další ukázky produkce her a vizualizací je možné nalézt na v našich referencích.

Založení společnosti předcházela spolupráce s firmou MEMOS Software na rozvoji produktu EasyCargo a dalších projektů v Unity3D.

Vedením Bee Interactive s.r.o. byl pověřen Jan Sovák, který se v roce 2009 vrátil z vývojového centra v kanadském Vancouveru, kde pracoval jako vývojář her pro konzole Nintendo Wii.